Prodám štěňátka Kangal s PP

Mezinárodně chráněná chovatelská stanice ovčáckých a pasteveckých psů Wallachian Kingdom nabízí štěňátka čistokrevných Kangalů. Ze spojení Ayra Gronland Angakok (matka) a Apal (import Turecko) ze kterého se narodilo jedenáct krásných štěňátek, deset feneček a jeden pejsek.

Otec: Apal byl přivezen pro posílení chovu čistých kangalů. Je to pěkný tmavý pejsek z chovu tureckého chovatele Akifa Metina.
Apal je mladý silný pes, dobrý strážce ale také kamarád na procházky, hravý pes a velký mazel rodiny.
Apalovi rodiče pocházejí z pracovních linií sivash kangalů.
Otec Zaza je jeden z jeho nejlepších kangalů.
Matka Hande je pěkná šedivá fenka.

Matka: Ayra Gronland Angakok je světlá fenečka s černými znaky, pochází z prvního vrhu Kangalů v České republice pod záštitou Mezinárodní kynologické federace (FCI)
Ayra je tříletá krásná silná fenečka, výborný strážce a ochránce celé rodiny a domácích zvířat. Je velmi hravá a kamarádská.Odběr štěňátek je od 1.5.2020. Více informací na dzifo@seznam.cz, nebo 608063321
Cena: 25
Číslo inzerátu 92787

 

21.3.2020 | 17:29 | Prohlédnuto 61 ×

Poslat odpověď na tento inzerát

Z důvodu ochrany proti zneužití e-mailu inzerenta spammery, nezveřejňujeme automaticky e-mail.
Pro kontakt prosím využijte tento formulář, který pošle Vaši odpověď na adresu inzerenta.

Vyplněním a odesláním formuláře bude vlastníkovi inzerátu odeslána tato zpráva na jeho e-mail. Vlastník inzerátu může a nemusí na tuto zprávu odpovědět. Formulář slouží pouze pro kontakt s inzerentem v kontextu s obsahem jeho inzerátu. Je zakázáno posílat zprávy, které nesouvisí s obsahem inzerátu a které může uživatel považovat za nevyžádané.