Dlouhosrsté koťátko - milý bílý kocourek s flíčky

Prodáme nádherného a mazlivého bílého dlouhosrstého kocourka s mourovatými oušky a fleky - kotátko narozené 14.7.2019. Je hodný, společenský a hravý. Má milou povahu, jemnou hedvábnou srst a předky Maine Coon.

Kocourek je bílý s hnědě-mourovatými fleky, mourovatou srst má i přes uši a horní část hlavy. Je dlouhosrstý po obou rodičích. Je klidný a přátelský.

Matka jsme pořídili jako Mainská mývalí bez PP. Je to černobílá elegantní kočka, s výrazně dlouhou lesklou jemnou srstí a huňatým ocasem, mírné, společenské a něžné povahy. Nemá ale nadměrný vzrůst ani některé rysy mainky.

Koťata jsou ale poměrně velká už teď, budou asi větší než obyčejné kočky, ale nebudou asi dorůstat velikosti mainek. Sourozenci už jsou oba zamluvení.

Otec je křížený dobře stavěný dlouhosrstý kocour, bílý s několika šedými skvrnami s kresbou, na zimu obrůstá huňatou ještě delší srstí. Je velký, něžný a přátelský.

Koťátka jsou odčervená a vzorně chodí na kočičí WC, dobře socializovaná a zvyklá na psa. Žijí převážně v bytě. Krmena jsou kvalitním krmivem: granulemi Royal Canin a syrovým masem. Tento kocourek je poslední volný.

Bydlíme nedaleko Soběslavi, u sjezdu z dálnice D3, okres Tábor, Jižní Čechy. Odběr možný ihned. Cena 3500kč.
Cena: 3 500
Číslo inzerátu 85388

 

6.10.2019 | 15:07 | Prohlédnuto 17 ×

Poslat odpověď na tento inzerát

Z důvodu ochrany proti zneužití e-mailu inzerenta spammery, nezveřejňujeme automaticky e-mail.
Pro kontakt prosím využijte tento formulář, který pošle Vaši odpověď na adresu inzerenta.

Vyplněním a odesláním formuláře bude vlastníkovi inzerátu odeslána tato zpráva na jeho e-mail. Vlastník inzerátu může a nemusí na tuto zprávu odpovědět. Formulář slouží pouze pro kontakt s inzerentem v kontextu s obsahem jeho inzerátu. Je zakázáno posílat zprávy, které nesouvisí s obsahem inzerátu a které může uživatel považovat za nevyžádané.