Lagotto Romagnolo - vrh "B"

Rezervace super štěňátek starobylého italského plemene, které se narodí 23.12.2018. Matkou je "Corall Bara ze Sulické tvrze" barvy bílo hnědá a otcem je "Dr. Dolittle Comes Cordis" importovaný z Německa barvy bílo hnědý. Oba rodiče mají výborné zdravotní testy, jsou úspěšní na výstavách a jsou potomky úspěšných rodičů, šampionů CZ, SK, CH, D, HU, NL, I. Štěňátka budou odčervena, očkovaná, čipovaná a s PP.
Lagotto Romagnolo je středně veliký pes s výškou 42-46 cm a váhou 12-15kg. Je nekonfliktní povahy, vhodný do bytu - jeho hustá kudrnatá srst nelíná. Vhodný pro psí sporty, umí hledat lanýže.
Více informací najdete na www.lagottoveterov.cz. V případě zájmu nebo dotazů nás neváhejte kontaktovat na e-mail: 2500@seznam.cz nebo na tel. 604 260 802.
Cena: 1 000
Číslo inzerátu 68913

 

20.11.2018 | 8:15 | Prohlédnuto 22 ×

Poslat odpověď na tento inzerát

Z důvodu ochrany proti zneužití e-mailu inzerenta spammery, nezveřejňujeme automaticky e-mail.
Pro kontakt prosím využijte tento formulář, který pošle Vaši odpověď na adresu inzerenta.

Vyplněním a odesláním formuláře bude vlastníkovi inzerátu odeslána tato zpráva na jeho e-mail. Vlastník inzerátu může a nemusí na tuto zprávu odpovědět. Formulář slouží pouze pro kontakt s inzerentem v kontextu s obsahem jeho inzerátu. Je zakázáno posílat zprávy, které nesouvisí s obsahem inzerátu a které může uživatel považovat za nevyžádané.